• Oyun bölümlerine 1 ay içinde en çok konu açan üyemize 100 TL ödül verilecektir. Detaylar için tıklayın

ÖrümcekOyun Script Kurulum Sırasında Oluşan Hata (YARDİM)

penez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim! :tesekkur:
ben web sitemde Örümcek Oyun Scripti Kullanıyordum! fakat web sitemin ödeme günü Geçmişti :(
yeni Bir Site Açtım Ve Hosta Bağladım bu sefer Ücretsiz Kurdum Maddi Durumum Kötü :(
bunu dot.tk Adresinden Kayıt oldum Neyse Asıl Sizden İstedigim Yardıma Geçeyim :) <3
Siteme Firezilla Aracı İle
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Bu Kısımdan İndirdigim dosyaları Siteme Attım Kurulumu Başlattım step-5 Kısmında DB Bağlantı Hatası Alıyorum. Fakat Tüm Bilgileri Doğru Bir Şekilde Ekledim.
Arkadaşlar Yardımıza Çok İhtiyacım Var Şimdi'den Teşekkürler :) Alıntı Yaparak Cevaplarsanız Sevinirim Öbür Türlü Girmeyi Bilmiyorumda :D

- - - Updated - - -

Yardim Edecek Birisi Yokmu Abi Yaaa :'(

#Lyon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim! :tesekkur:
ben web sitemde Örümcek Oyun Scripti Kullanıyordum! fakat web sitemin ödeme günü Geçmişti :(
yeni Bir Site Açtım Ve Hosta Bağladım bu sefer Ücretsiz Kurdum Maddi Durumum Kötü :(
bunu dot.tk Adresinden Kayıt oldum Neyse Asıl Sizden İstedigim Yardıma Geçeyim :) <3
Siteme Firezilla Aracı İle
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Bu Kısımdan İndirdigim dosyaları Siteme Attım Kurulumu Başlattım step-5 Kısmında DB Bağlantı Hatası Alıyorum. Fakat Tüm Bilgileri Doğru Bir Şekilde Ekledim.
Arkadaşlar Yardımıza Çok İhtiyacım Var Şimdi'den Teşekkürler :) Alıntı Yaparak Cevaplarsanız Sevinirim Öbür Türlü Girmeyi Bilmiyorumda :D

- - - Updated - - -

Yardim Edecek Birisi Yokmu Abi Yaaa :'(
db hatası alıyorsan veritabanı kurmamıştırsın. Veri tabanı kur yapamazsan teamwiever ver özelden yaparım.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Sponsor Reklamlar